Magazyn Stargard Szczeciński

Hala magazynowa do wynajęcia oddalona jest o 3,5 km od drogi ekspresowej S10 (węzeł „Stargard Szczeciński Zachód”) będącej południową obwodnicą miasta, która łączy się z autostradą A6 i drogą ekspresową S3. Rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd do Szczecina – ok 30 min. Znajduje się ona ok 40 km od przejścia granicznego Polska/Niemcy i ok 180 km od Berlina, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla firm zainteresowanych rozwojem współpracy biznesowej z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Maksymalna powierzchnia:

2 177 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 177 m2

Magazyn do wynajęcia Magazyn Stargard Szczeciński

Hala magazynowa do wynajęcia pod Szczecinem
Magazyn do wynajęcia w Stargardzie Szczecińskim to samodzielny, nowoczesny obiekt magazynowo -biurowy o łącznej powierzchni ok 2 177 m2, wybudowany w 2010 roku.

Hala magazynowa znajduje się w Stargardzie Szczecińskim w północno-zachodniej części miasta, przy ul. Nasiennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Stargardzkiego Parku Przemysłowego w bliskiej odległości do Szczecina.

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia znajduje się na wyjeździe z miasta – ok 3,5 km od drogi ekspresowej S10 (węzeł „Stargard Szczeciński Zachód”) będącej południową obwodnicą miasta, która łączy się z autostradą A6 i drogą ekspresową S3. Rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd do Szczecina – ok 30 min.

Hala magazynowa do wynajęcia znajduje się ok 40 km od przejścia granicznego Polska/Niemcy i ok 180 km od Berlina, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla firm zainteresowanych rozwojem współpracy biznesowej z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Dostęp do magazynu w Stargardzie zapewnia 6 doków przeładunkowych oraz zadaszona rampa załadowcza z dwoma podjazdami wyposażona w elektrycznie sterowane bramy. Obiekt magazynowy został wyposażony w instalację SAP, hydranty zewnętrzne i wewnętrzne, klapy oddymiające a także instalację alarmu przeciwwłamaniowego, co gwarantuje bezpieczne i komfortowe prowadzenie działalności magazynowej na terenie obiektu. Do hali magazynowej przylega utwardzony plac manewrowy o łącznej powierzchni ok 3500 m2 a także liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.

Hala magazynowa w Stargardzie została wyposażona w regały zapewniające 4400 do 5000 miejsc paletowych.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Szczecinie i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52.

Zalety Magazyn Stargard Szczeciński

 • Brama z poziomu zero
 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 5
 • Ochrona p. pożarowa
 • Ogrzewanie
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Rampy najazdowe
 • Siatka słupów - 12 x 24m
 • Standard budynku - Klasa B
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
Magazyn Stargard Szczeciński

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.