Answers.com wynajmie 40,000 m kw. powierzchni magazynowej pod Krakowem

Powstaje nowa hala magazynowa pod Krakowem 

Firma WearCo zajmująca się sprzedażą ponad 300 znanych marek odzieżowych za pośrednictwem Internetu, podpisała w marcu umowę z firmą 7R na wynajem powierzchni magazynowej w podkrakowskim Kokotowie. Na potrzeby firmy zostanie wybudowana hala powierzchni 41,000 m kw.

Hala magazynowa będzie przystosowana do logistyki e-commerce
Nowo powstająca hala, która zostanie przekazana do użytku w na początku drugiego półrocza, będzie całkowicie dostosowana do potrzeb najemcy związanych z prowadzeniem logistyki e-commerce. Firma WearCo z wynajmowanego magazynu będzie prowadzić sprzedaż internetową marki ubrań Medicine oraz zaopatrywać ponad 90 sklepów firmowych oraz odbiorców hurtowych z Europy centralnej oraz południowej.

Hala o niestandardowej wysokości
Cześć nowo budowanej hali magazynowej zostanie specjalnie podwyższona, aby umożliwić montaż wyższych regałów magazynowych oraz zamontowanie specjalnych sorterów i automatycznych przenośników, których głównym zadaniem jest zwiększenie automatyzacji procesów logistycznych.

180 tys. metrów kwadratowych w siedmiu halach przeznaczonych na wynajem
Centrum logistyczno-magazynowe 7R znajduje się w Kokotowie oddalonym o 15 km od Krakowa. Po zakończeniu rozbudowy parku przemysłowego w Kokotowie będzie on oferował ok. 180,000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej do wynajęcia.

Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.