Zaufali nam

Projekt: Sortownia w Ełku, Europegaz

Najemca: InPost

Wiodąca firma kurierska InPost za pośrednictwem  Renthis Estate wynajęła obiekt w Ełku. Dostawcą sortowni jest firma Europegaz. O wyborze tego inwestora zdecydowała świetna lokalizacja gruntu jaką inwestor zaproponował klientowi oraz jego elastyczność w rozmowach z klientem.

Projekt: Nadarzyn, Segro Logistics Park Warsaw

Najemca: OMNIRES

Agencja Renthis Estate kolejny już raz reprezentowała firmę Omnires - producenta i dystrybutora armatury w rozmowach z Segro dotyczących przedłużenia oraz zwiększenia dotychczasowej powierzchni magazynowej. Firma OMNIRES obecnie wynajmuje ponad 7 000 m2 nowoczesnej powierzchni w obiekcie Segro Logistics Park Warsaw w Nadarzynie.

Projekt: Panattoni Park Poznań East Gate w Paczkowie

Najemca: Esa Logistika

Agencja Renthis Estate kolejny raz  reprezentowała firmę logistyczną ESA Logistika w rozmowach dotyczących wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej. Nasz klient wynajął ponad 49 000 m2  w Panattoni Park Poznań East Gate w Paczkowie gdzie będzie świadczył usługi logistyczne jednemu z największych na świecie producentów opon. O wyborze tej lokalizacji decydowała gwarancja iż obiekt będzie spełniał bardzo wysokie wymagania techniczne. Dodatkowym atutem była lokalizacja obiektu oraz dobra komunikacja z głównymi arteriami aglomeracji miejskiej.

Projekt: Panattoni Park Airport Gdańsk

Najemca: FedEx

Firma kurierska FedEx za pośrednictwem naszej agencji  wynajęła ponad 8 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w okolicach portu lotniczego w Gdańsku.  Powierzchnia została przeznaczona na sortownie przesyłek obsługującą teren Trójmiasta. To była kolejna transakcja w której Fedex współpracował z Renthis Estate przy wyborze lokalizacji pod ich sortownie.

Projekt: Panattoni City Logistics Łódź II

Najemca: SILVAN

Firma Silvan Logistics jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Za pośrednictwem Renthis Estate logistyk podpisał umowę na najem około 2 000m2 powierzchni magazynowej (w tym 600m2 chłodni) w obiekcie Panattoni City Logistics Łódź II.

Projekt: Logicor Piaseczno

Najemca: Hermann Schwerter Polska Sp. z o.o.

Hermann Schwerter Polska Polska (HSI) to dostawca wielu innowacyjnych produktów m. in. w segmencie budownictwa i zamocowań betonowych który za pośrednictwem Renthis Estate wynajął powierzchnię magazynową oraz biurową w obiekcie Logicor Polska w Piasecznie koło Warszawy. Lokalizacja oraz dostępność powierzchni była kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze Logicor Piaseczno.

Projekt: Grodzisk Mazowiecki, GLP Warsaw I Logistics Centre

Najemca: OEX E-Business

Firma logistyczna OEX E-Business za pośrednictwem naszej agencji Renthis Estate, wynajęła ponad 13 000m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w GLP Warsaw I Logistics Center w Grodzisku Mazowieckim. OEX w tej lokalizacji będzie obsługiwał klienta z branży e-commerce. Doskonała lokalizacja przy trasie A2, oraz standard obiektu zadecydował o wyborze tej powierzchni.

Projekt: GLP Lublin

Najemca: STOCK

Stock Polska – producent napojów alkoholowych, za pośrednictwem Renthis Estate podpisał umowę na budowę i najem obiektu BTS w Lublinie o łącznej powierzchni ok 34 000 m2. Projekt ten został zrealizowany i dostarczony przez dewelopera GLP.    

Projekt: 7R Park Kraków

Najemca: Esa Logistika

Firma Esa Logistika za pośrednictwem naszej agencji, wynajęła ponad 20 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w 7R Park Kraków – Kokotów. Jest to kolejny projekt w którym Renthis Estate wspierała logistyka w pozyskaniu nowej lokalizacji. O wyborze obiektu zdecydowała doskonała lokalizacja Parku, oraz dostępność w krótkim czasie tak dużej powierzchni.

Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.