Usługi

„Sukces potrzebuje przestrzeni”

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości magazynowo -przemysłowych. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa i pośrednictwa w zakresie wynajmu/sprzedaży powierzchni magazynowych, produkcyjnych a także zakupu lub sprzedaży gruntów inwestycyjnych.

Zakres działalności Renthis Estate:

Wynajem powierzchni magazynowych: identyfikacja i analiza potrzeb Klienta, przegląd wszystkich ofert obiektów spełniających wymagania Klienta, analiza ofert pod kątem warunków finansowych i technicznych, wsparcie w negocjacjach warunków finansowych, wsparcie w negocjacjach lub renegocjacjach warunków umów najmu.

Renegocjacje i przedłużanie umów najmu: analiza obecnych zasobów i określenie potrzeb Klienta, opracowanie strategii działania mającej na celu uzyskanie maksymalnych korzyści przy pozostaniu w dotychczasowej lokalizacji, wsparcie w procesie optymalizacji lub rozszerzenia zajmowanej powierzchni.

Zakup gruntów inwestycyjnych: identyfikacja gruntów w określonej przez Klienta lokalizacji, due diligence gruntu, analiza merytoryczna gruntu pod kątem uwarunkowań zewnętrznych, organizacja  i koordynacja procesu negocjacji i zakupu gruntu.

BTS/BTO: weryfikacja wymagań klienta oraz optymalizacja założeń technicznych, wsparcie w wyborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie i koordynacja w procesie wyboru dewelopera lub wykonawcy, wsparcie w procesie projektowym, nadzór techniczny, wsparcie w procesie negocjacji zawieranych umów.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej Agencji. Z przyjemnością powitamy Państwa w gronie naszych Partnerów, wspierając Was w budowaniu Waszych sukcesów.

Formularz kontaktowy

Prosimy uzupełnić formularz, aby się z nami skontaktować.

    Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.