Waimea Logistic Park Bydgoszcz

Hale magazynowe do wynajęcia są zlokalizowana w południowo – wschodniej części miasta i są doskonale skomunikowane z centrum Bydgoszczy, jak również drogą szybkiego ruchu S10 i autostradą A1.

Maksymalna powierzchnia:

90 000 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 500 m2

Magazyn do wynajęcia Waimea Logistic Park Bydgoszcz

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Bydgoszczy
Park magazynowy Waimea Logistic Park Bydgoszcz będzie kompleksem nowoczesnych hal o charakterze magazynowo – biurowym oferujących powierzchnie klasy A.

Hale magazynowe do wynajęcia w Bydgoszczy zlokalizowane będą w południowo-wschodniej części miasta, na rogu ul. Chemicznej i Mokrej w pobliżu ul. Nowotoruńskiej i Toruńskiej, które stanowią jedne z głównych arterii Bydgoszczy. Dodatkowo inwestycja magazynowa Waimea Logistic Park Bydgoszcz otoczona jest siecią wielu ulic, zapewniających sprawny dojazd do parku magazynowanego ze wszystkich kierunków. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Bydgoszczy znajdują się ok 5 km od centrum Bydgoszczy. Dodatkowym walorem kompleksu hal magazynowych do wynajęcia w Bydgoszczy jest znakomity dostęp do komunikacji miejskiej gwarantujący pracownikom sprawne dotarcie do miejsca pracy. W odległości ok 8 km od parku magazynowego w Bydgoszczy znajduje się droga krajowa numer 10, która w pobliżu Torunia łączy się z autostradą A1 prowadzącą do Gdańska i Łodzi.

Magazyny do wynajęcia w Waimea Logistic Park Bydgoszcz będą miały łączną powierzchnię ok 90 000 m2. W skład kompleksu hal magazynowych do wynajęcia wejdą 3 budynki o charakterze magazynowo-biurowym oferujące najemcom szerokie możliwości wydzielenia modułów magazynowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto, kompleks Waimea Logistic Park Bydgoszcz będzie umożliwiał prowadzenie lekkiej działalności produkcyjnej.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia na terenie parku logistycznego Waimea Logistic Park Bydgoszcz będą zapewniały możliwość składowania towarów do wysokości 10 m. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Bydgoszczy będą wyposażone w doki hydrauliczne z fartuchami ochronnymi, a także bramy z poziomu 0, co umożliwi najemcom sprawny rozładunek i załadunek towarów. Każdy z magazynów do wynajęcia w Bydgoszczy będzie posiadał bezpyłową posadzkę o nośności 5 t/m2, świetliki i klapy dymowe, instalację tryskaczową, a także zaplecze biurowo-socjalne przygotowane według wytycznych najemcy. Na terenie kompleksu magazynów do wynajęcia w Bydgoszczy powstaną liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, a także obszerne place manewrowe.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w województwie kujawsko-pomorskim zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Zalety Waimea Logistic Park Bydgoszcz

 • Brama z poziomu zero
 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Instalacja tryskaczowa ESFR
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 5
 • Ochrona p. pożarowa
 • Ogrzewanie
 • Oświetlenie LED
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Posadzka bezpyłowa
 • Powierzchnia biurowa i socjalna na życzenie klienta
 • Siatka słupów - 24m x 12m
 • Standard budynku - Klasa A
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
Waimea Logistic Park Bydgoszcz Waimea Logistic Park Bydgoszcz Waimea Logistic Park Bydgoszcz Waimea Logistic Park Bydgoszcz Waimea Logistic Park Bydgoszcz

Jodko Paulina

Opiekun obiektu - Consultant

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.