ctPark Częstochowa

ctPark Częstochowa to nowoczesny kompleks hal magazynowych do wynajęcia, który jest zlokalizowany w miejscowości Szarlejka koło Częstochowy. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1 co gwarantuje znakomity dostęp do centrum Częstochowy (tylko 10 kilometrów do centrum) całej aglomeracji śląskiej oraz takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław jak również rynków międzynarodowych.

Maksymalna powierzchnia:

98 000 m2

Minimalny okres najmu:

36/60 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 500 m2

Magazyn do wynajęcia ctPark Częstochowa

ctPark Częstochowa to kompleks dwóch hal magazynowych klasy A o łącznej powierzchni około 98 000 m2 które oferują doki, bramy z poziomu 0 oraz obszerne place manewrowe. Obiekt magazynowy w Szarlejce koło Częstochowy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Wydzielone moduły dostosowane są do potrzeb logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji.

Wysokość pomieszczeń magazynowych wynosi 12 metrów netto w świetle konstrukcji a siatka słupów to 22,5 x 12 metrów. Minimalny moduł możliwy do wydzielenia o powierzchni już od 2 500 m2.

ctPark Częstochowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących nowoczesnej powierzchni magazynowej o wysokim standardzie, którym zależy na lokalizacji zapewniającej atrakcyjne połączenie z miastami południowej oraz centralnej Polski jak również z Czechami i Niemcami.

Zalety ctPark Częstochowa

  • Brama z poziomu zero
  • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
ctPark Częstochowa ctPark Częstochowa ctPark Częstochowa

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
    Podobne oferty

    Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.