Prologis Park Dąbrowa

Prologis Park Dąbrowa znajduje się w północno-wschodniej części Śląska, w Dąbrowie Górniczej. W pobliżu Prologis Park Dąbrowa przebiega wiele ważnych szlaków, takich jak droga szybkiego ruchu S1 oraz droga krajowa 94. Trasa szybkiego ruchu S1 zapewnia bezpośrednie połączenie z autostradą A4 i Międzynarodowym Portem Lotniczym w Katowicach - Pyrzowicach. Dąbrowa Górnicza ma także rozległą sieć kolejową, zapewniającą połączenie z linią Warszawa - Katowice oraz pobliskim terminalem Linii Hutniczej Szerokotorowej w Sławkowie.

Maksymalna powierzchnia:

144 030 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 700 m2

Magazyn do wynajęcia Prologis Park Dąbrowa

Magazyny do wynajęcia na Śląsku – Dąbrowa GórniczaPark logistyczny Prologis Park Dąbrowa to powierzchnie magazynowe do wynajęcia zlokalizowane na Śląsku w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Rodździeńskiego w odległości zaledwie 8 km od centrum. Hale magazynowe do wynajęcia położone są w odległości 5 km od drogi ekspresowej S1, która stanowi część wschodniej obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Za sprawą dostępu do S1 powierzchnie magazynowe do wynajęcia Prologis Park Dąbrowa są znakomicie skomunikowane z autostradą A1, która łączy Pyrzowice z Gliwicami oraz granicą z Czechami w Gorzyczkach – odległość do węzła drogowego S1/A1 w Celinach – ok 25 km. Równocześnie hala magazynowe do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej mają korzystne połączenie z autostradą A4 biegnącą od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach koło Zgorzelca poprzez Legnicę, Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Tarnów, Dębicę, Rzeszów do przejścia granicznego na Ukrainę Korczowa-Krakowiec – odległość do węzła drogowego S1/A4 „Mysłowice Brzeczkowice” – ok 19 km (17 min).

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze na terenie aglomeracji śląskiej kompleks magazynów do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej gwarantuje sprawny dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Pyrzowicach – 20 min, do Katowic – 25 min, do Będzina – 22 min, do Mysłowic – 19 min oraz do Gliwic – 40 min.

Centrum logistyczne Prologis Park Dąbrowa to kompleks budynków o charakterze magazynowo – biurowym do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej o łącznej powierzchni 144 000 m2. Magazyny do wynajęcia zostały wyposażone w doki załadunkowe, bramy z poziomu 0, bezpyłową posadzkę o nośności 5t/m2. Magazyny do wynajęcia w Dąbrowie posiadają ogrzewanie umożliwiające uzyskanie temp. 16ºC przy temperaturze zewnętrznej -20ºC.

Dodatkową zaletą magazynów do wynajęcia w Dąbrowie jest dostęp do bocznicy kolejowej.

Infrastruktura powstała na ternie obiektu ułatwia sprawne poruszanie się po kompleksie magazynowym. Do dyspozycji najemców są place manewrowe o głębokości 35 m, liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz całodobowa ochrona dbająca o bezpieczeństwo najemców Prologis Park Dąbrowa.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w województwie śląskim zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Zalety Prologis Park Dąbrowa

 • Brama z poziomu zero
 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Instalacja tryskaczowa ESFR
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 5
 • Ochrona p. pożarowa
 • Ogrzewanie
 • Oświetlenie LED
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Posadzka bezpyłowa
 • Powierzchnia biurowa i socjalna na życzenie klienta
 • Siatka słupów - 12 x 25 m
 • Standard budynku - Klasa A
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa Prologis Park Dąbrowa

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.