Panattoni Park Szczecin

Hale magazynowe znajdują się w okolicy ul. Kablowej, Lubczyńskiej, Kniewskiej i Goleniowskiej, w odległości zaledwie 7 km od autostrady A6 i drogi ekspresowej S3. Oddalone są o 17 km od centrum Szczecina, 28 km od Portu Lotniczego Goleniów i 30 km od granicy polsko-niemieckiej. Park magazynowy Panattoni Park Szczecin położony jest w granicach administracyjnych miasta, co zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej – w odległości ok 40 m od parku magazynowego znajduję się przystanek autobusowy a w odległości ok 400 m od magazynów stacja kolejowa.

Maksymalna powierzchnia:

70 000 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 000 m2

Magazyn do wynajęcia Panattoni Park Szczecin

Kompleks magazynów do wynajęcia w Szczecinie
Kompleks magazynowo – produkcyjny Panattoni Park Szczecin (Załom) to nowoczesny park logistyczny oferujący swoim najemcom powierzchnie magazynowe klasy A> Dostępne są do wynajęcia moduły od 2,000m2 , które są wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające dogodne warunki do prowadzenia działalności magazynowej, jak i produkcyjnej.

Hale magazynowe znajdują się w okolicy ul. Kablowej, Lubczyńskiej, Kniewskiej i Goleniowskiej, w odległości zaledwie 7 km od autostrady A6 i drogi ekspresowej S3, 17 km od centrum Szczecina, 28 km od Portu Lotniczego Goleniów i 30 km od granicy polsko-niemieckiej. Dogodne położenie magazynów Panattoni Park Szczecin zapewnia bardzo szybki dojazd do węzła „Szczecin Dąbie” autostrady A6, a tym samym sprawny transport towarów. Doskonała lokalizacja Panattoni Park Szczecin zapewnia łatwy dostęp do wszystkich gałęzi transportu: lądowego, kolejowego, śródlądowego oraz morskiego.

Jednocześnie park magazynowy Panattoni Park Szczecin położony jest w granicach administracyjnych miasta, co zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej – w odległości ok 40 m od parku magazynowego znajduję się przystanek autobusowy a w odległości ok 400 m od magazynów przystanek kolejowy.

Teren, na którym znajduje się kompleks magazynów do wynajęcia Panattoni Park Szczecin sąsiaduje ze Specjalną Strefą Ekonomiczną, co może stanowić dodatkową zachętę dla klientów zainteresowanych powierzchniami magazynowymi w Szczecinie.

Kompleks hal magazynowych oferuje powierzchnie do wynajęcia w dwóch budynkach magazynowo – biurowych o łącznej powierzchni ok 35 500, z możliwością dostarczenia dodatkowej powierzchni magazynowej ok 35 000 m2. Najemcy zainteresowani wynajmem powierzchni magazynowej w Panattoni Park Szczecin mogą wynająć magazyn już od 2 000 m2.

Dla usprawnienia działalności magazynowej Panattoni Park Szczecin oferuje magazyny na wynajem wyposażone w doki oraz wjazdy z poziomu 0. Udogodnieniem dla klientów są obszerne place manewrowe i liczne miejsca parkingowe. O bezpieczeństwo magazynów do wynajęcia w Panattoni Park Szczecin dba całodobowa ochrona.

Deweloper zapewnia szerokie możliwości dostosowania powierzchni magazynowej i biurowej do wymagań i potrzeb klientów – swoje miejsce w Panattoni Park Szczecin mogą znaleźć firmy zainteresowane wynajmem mroźni, chłodni, powierzchni pod składowanie ADR-ów, powierzchni typu Cross-Dock.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Szczecinie i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą.

Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
    Podobne oferty

    Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.