NORTH-WEST Logistic Park Szczecin

Centrum logistyczne Waimea Logistic Park Stargard zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S10, która zapewnia doskonałą komunikację z portem morskim w Szczecinie. W bliskiej odległości znajduje się autostrada A6, która gwarantuje połączenie z zachodnią granica Polski oraz z siecią dróg krajowych. Kompleks hal magazynowych do wynajęcia oddalony jest o 30 km od aglomeracji szczecińskiej.

Maksymalna powierzchnia:

64 000 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

1 900 m2

Magazyn do wynajęcia NORTH-WEST Logistic Park Szczecin

Nowoczesne powierzchnie magazynowe w Szczecinie
Kompleks hal magazynowych NORTH-WEST Logistic Park to pierwsza na terenie Szczecina inwestycja magazynowa oferująca swoim najemcom powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Szczecinie klasy A, spełniające najwyższe standardy.

Obecnie w skład parku magazynowo – produkcyjnego NORTH-WEST Logistic Park Szczecin wchodzą cztery hale magazynowe o łącznej powierzchni do wynajęcia ponad 64 000 m2, w których swoje miejsce znalazły takie firmy jak: Rohlig Suus Logistics, My Trendy Phone, InCom Polska, Żabka Polska czy też KK Wind Solutions.

Klientom zainteresowanym rozpoczęciem swojej działalności na terenie NORTH-WEST Logistic Park w Szczecinie deweloper może zaproponować istniejące magazyny lub budowę kolejnych nowoczesnych hal magazynowych do wynajęcia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb najemcy.

Standard oferowanych powierzchni magazynowych, które zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewnia możliwość prowadzenia w sposób efektywny działalności zarówno magazynowej, jak i produkcyjnej. Powierzchnie magazynowe NORTH-WEST Logistic Park Szczecin mogą zostać dostosowane do wymagań klientów z różnych branż – możliwe jest wydzielenie powierzchni o kontrolowanej temperaturze, wydzielenie magazynu pod składowanie niebezpiecznych produktów, budowa mroźni lub chłodni. Deweloper oferuje też możliwości dostosowania magazynu pod kątem doków i bram z poziomu 0.

Kompleks hal magazynowych do wynajęcia położony jest we wschodniej części Szczecina, przy ulicy Kniewskiej, w okolicy ulicy Goleniowskiej, Tczewskiej i Lubczyńskiej, w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego S3 „Szczecin Dąbie (Tczewska)” zapewniającego dostęp do drogi ekspresowej S3 i autostrady A6 prowadzącej do Niemiec, co gwarantuje szybki i sprawny transport towarów w kierunku zachodnim.

Połączenia śródlądowe z systemem dróg rzecznych Europy oraz dostęp do pełnomorskiego portu na Morzu Bałtyckim stanowią dodatkowy atut kompleksu magazynów NORTH-WEST Logistic Park Szczecin. Oferowane magazyny do wynajęcia znajdują się w odległości ok 30 km do lotniska w Goleniowie, ok 12 km do portu morskiego w Szczecinie i ok 15 km do centrum miasta.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Szczecinie i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52.

Zalety NORTH-WEST Logistic Park Szczecin

 • Brama z poziomu zero
 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Instalacja tryskaczowa ESFR
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 6
 • Ochrona p. pożarowa
 • Ogrzewanie
 • Oświetlenie LED
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Posadzka bezpyłowa
 • Powierzchnia biurowa i socjalna na życzenie klienta
 • Siatka słupów - 12 x 24
 • Standard budynku - Klasa A
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
 • Wysokość składowania - 10
NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin NORTH-WEST Logistic Park Szczecin

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.