Prologis Park Gdańsk-Airport

Prologis Park Gdańsk jest strategicznie zlokalizowany na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Dojazd do parku z Lotniska Gdańsk (Rębiechowo) zajmuje 10 minut, z Portu Morskiego Gdańsk - 20 minut. Obiekt znajduje się w odległości 5 minut jazdy głównymi drogami od Obwodnicy Trójmiasta i autostrady A1. W pobliżu istnieje dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej -osoby zatrudnione w parku mogą korzystać z 3 linii autobusowych nr 157, 167, 367.

Maksymalna powierzchnia:

90 900 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 500 m2

Magazyn do wynajęcia Prologis Park Gdańsk-Airport

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne do wynajęcia w Gdańsku-Kokoszkach
Magazyn ProLogis Park Gdańsk to kompleks hal magazynowych do wynajęcia w Gdańsku. Powierzchnie magazynowe znajdują się na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki w okolicach ul. Bysewskiej, Budowlanych i Maszynowej.

Położenie magazynów Prologis Park Gdańsk gwarantuje szybki dostęp do obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1 – hale magazynowe znajdują się ok 5 min. jazdy głównymi drogami od S6, łączącej Gdynię z Pruszczem Gdańskim, i S7, która jest połączona z trasą im. Majora Henryka Sucharskiego, która biegnie do terminala kontenerowego DCT i Portu Północnego – węzeł drogowy „Gdańsk Karczemki”. Odległość powierzchni magazynowych do wynajęcia do centrum Gdańska: ok 14 km.

Strategiczna lokalizacja ProLogis Park Gdańsk oraz rozwinięta struktura drogowa zapewniają sprawny dojazd do lotniska w Gdańsku (ok 10 min.) oraz do Portu Morskiego Gdańsk (ok 20 min.)

Dodatkowym atutem magazynów do wynajęcia Prologis Park Gdańsk jest rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – w odległości ok 300 m od hal magazynowych znajduje się przystanek autobusowy.

Kompleks magazynów do wynajęcia Prologis Park Gdańsk składa się z trzech hal magazynowych oferujących powierzchnie o różnych metrażach. Najemcy zainteresowani powierzchnią magazynową do wynajęcia w Gdańsku mogą liczyć na elastyczność dewelopera, który jest w stanie dostosować magazyny do potrzeb i wymagań klientów.

Magazyny Prologis Park Gdańsk oferują powierzchnie o wysokości 10 m wyposażone w tryskacze, świetliki i klapy dymowe, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne. Hale magazynowe posiadają bezpyłową posadzkę o nośności 5t/m2. Sprawny rozładunek towarów w Prologis Park Gdańsk zapewniają liczne doki rozładunkowe oraz bramy wjazdowe z poziomu 0.

Kompleks hal magazynowych oferuje ponadto przestronne place manewrowe, liczne miejsca parkingowe da samochodów osobowych i ciężarowych oraz całodobową ochronę i monitoring.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Gdańsku/Gdyni i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. ( 22 100 52 52)

Zalety Prologis Park Gdańsk-Airport

 • Brama z poziomu zero
 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Instalacja tryskaczowa ESFR
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 5
 • Ochrona p. pożarowa
 • Ogrzewanie
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Posadzka bezpyłowa
 • Powierzchnia biurowa i socjalna na życzenie klienta
 • Siatka słupów - 12 x 25 m
 • Standard budynku - Klasa A
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
Prologis Park Gdańsk-Airport Prologis Park Gdańsk-Airport Prologis Park Gdańsk-Airport Prologis Park Gdańsk-Airport

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.