Hala magazynowa w Gdyni

Hala magazynowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Chwaszczyńską, będącą jedną z głównych arterii Gdyni. W odległości ok 2 km znajduje się węzeł drogowy łączący ul. Chwaszczyńską z drogą ekspresową S6 prowadzącą z Gdyni do Pruszcza Gdańskiego a także z S7 będącą obwodnicą Trójmiasta.

Maksymalna powierzchnia:

1 934 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

1 934 m2

Magazyn do wynajęcia Hala magazynowa w Gdyni

Hala magazynowo-produkcyjna położona w okolicach ul. Chwaszczyńskiej.
Hala magazynowo – biurowa do wynajęcia przy ul. Krzemowej w Gdyni oferuje powierzchnię ok 2 100 m2 (w tym ok 200 m2 powierzchni biurowo-socjalnej z możliwością powiększenia). Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Chwaszczyńską, będącą jedną z głównych arterii Gdyni. W odległości ok 2 km znajduje się węzeł drogowy łączący ul. Chwaszczyńską z drogą ekspresową S6 prowadzącą z Gdyni do Pruszcza Gdańskiego a także z S7 będącą obwodnicą Trójmiasta. Tym samym hala magazynowa przy ul. Krzemowej posiada doskonałe połączenie z autostradą A1 łączącą Trójmiasto z Polską Centralną. Odległość do centrum Gdyni wynosi ok: 10 km, do centrum Gdańska: ok 25 km. Najemcy posiadający powierzchnie magazynowe w okolicy ul. Chwaszczyńskiej mogą dotrzeć do Portu w Gdyni w ok 15 min, do Portu w Gdańsku w ok 40 min, a do Lotniska w ok 10 min.

Hala magazynowa do wynajęcia w Gdyni posiada w świetle konstrukcji w najniższym miejscu wysokość 6,90m, w najwyższym miejscu – 9m. Obiekt został wyposażony w bezpyłową posadzkę o nośności 3t/m2. Do atutów nieruchomości należy również doskonała widoczność od ul. Chwaszczyńskiej, a także duży plac manewrowy. Deweloper planuje w niedługim czasie budowę drugiej hali o zbliżonym metrażu i kubaturze, która może zostać w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań najemcy.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Gdańsku/Gdyni i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Zalety Hala magazynowa w Gdyni

 • Brama z poziomu zero
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 3
 • Ogrzewanie
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Standard budynku - Klasa C
 • Wysokość składowania - 7-9
Hala magazynowa w Gdyni Hala magazynowa w Gdyni

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Paulina Jodko

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.