Altmaster Pęcice Janki

w Pęcicach koło Janek i Raszyna; w pobliżu tras S8, S7 oraz autostrady A2

Maksymalna powierzchnia:

443 800 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

2 112 m2

Magazyn do wynajęcia Altmaster Pęcice Janki

Park magazynowy Altmaster Pęcice położony jest w pobliżu Południowej Obwodnicy Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie tras S8 (Warszawa-Katowice), S7 (Warszawa-Kraków) oraz łącznika z autostradą A2 (Warszawa-Poznań-Berlin)
Centrum logistyczne znajduje się 15 km na południowy zachód od centrum Warszawy w okolicy węzła drogowego Janki oraz Puchały na trasie S8 oraz zaledwie 2 kilometry od alei Krakowskiej łączącej centrum Warszawy z Jankami oraz trasami w kierunku południowym (Katowice, Kraków, Radom, Kielce).
Bliskie sąsiedztwo węzła drogowego w Pęcicach oraz Jankach, zapewnia sprawną obsługę logistyczną w kierunku południowym oraz zachodnim.

Całkowita powierzchnia magazynowo – produkcyjna Centrum Logistycznego Altmaster w Pęcicach wynosi 44 380 mkw. Deweloper oferują szerokie możliwości dostosowania wynajmowanej powierzchni pod kątem usług magazynowych, usług logistycznych oraz prowadzenia lekkiej produkcji, konfekcjonowania towarów oraz handlu hurtowego.

Hala jest ogrzewana oraz posiada wentylacje grawitacyjną. Istnieje również możliwość instalacji dodatkowych systemów grzewczo-klimatyzacyjnych oraz wydzielenia mniejszych modułów magazynowych o powierzchniach od 2000m2, które mogą zostać wyposażone na życzenie klienta w zaawansowane systemy kontroli warunków klimatycznych.

Magazyny na wynajem w Pęcicach wyposażone są w regulowane hydraulicznie rampy, podstawową instalacje przeciwpożarową składającą się z hydrantów wewnętrznych oraz zewnętrznych, która może zostać rozbudowana w zależności od wymagań klienta o instalacje tryskaczową. Do obiektu jest doprowadzona kablowa sieć teleinformatyczna.

Deweloper zapewnia w parku liczne miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, wygodny plac manewrowy oraz szerokie możliwości indywidualnego dostosowania powierzchni magazynowej i biurowej do wymagań i potrzeb klientów.
Teren jest objęty monitoringiem, a o bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Warszawie i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Zalety Altmaster Pęcice Janki

 • Całodobowa ochrona oraz system monitoringu
 • Dojazd komunikacją miejską
 • Doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami
 • Możliwość lekkiej produkcji
 • Nośność posadzki - 5
 • Ogrzewanie
 • Oświetlenie LED
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Posadzka bezpyłowa
 • Siatka słupów - 22 x 9.6
 • Standard budynku - Klasa B
 • Wyposażenie dodatkowe oraz inne usprawnienia w budynku zgodne z wymaganiami klienta
 • Wysokość składowania - 10
Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki Altmaster Pęcice Janki

Jodko Paulina

Opiekun obiektu - Consultant

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.