Segro Industrial Park Tychy 2

20km od węzła drogowego „Mysłowice-Brzęczkowice" łączącego autostradę A4 z trasą S1, 6 km od centrum miasta, w pobliżu drogi krajowej nr 44 i nr 1

Maksymalna powierzchnia:

41 000 m2

Minimalny okres najmu:

36 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

1 500 m2

Magazyn do wynajęcia Segro Industrial Park Tychy 2

Segro Industrial Park Tychy 2 to planowany park magazynowo – biurowy o łącznej docelowej powierzchni ok 41 000 m2, który będzie już drugą inwestycją firmy Segro na tym terenie.
Hale magazynowe do wynajęcia w Tychach będą oferowały moduły magazynowe już od 1 500 m2 o szerokich możliwościach dostosowania powierzchni pod prowadzenie różnego typu działalności, również produkcyjnej. W ramach standardowego wyposażenia powierzchni magazynowych do wynajęcia w Tychach będą m.in. doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu 0, bezpyłowa posadzka o nośności 5 t/m2, świetliki i klapy dymowe a także system tryskaczy. Do dyspozycji najemców Segro Industrial Park Tychy 2 będą szerokie drogi wewnętrzne, wygodne place manewrowe i liczne miejsca postojowe. O bezpieczeństwo na terenie parku magazynowego Segro Industrial Park Tychy 2 będzie dbała całodobowa ochrona.

Hale magazynowe do wynajęcia w Tychach zostaną zbudowane przy ul. Przejazdowej w Tychach w przemysłowej części miasta, zaledwie 6 km od centrum. Magazyny do wynajęcia Segro Industrial Park Tychy 2 powstaną na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie Tychy. Kompleks magazynów do wynajęcia będzie się znajdował zaledwie 1 km od drogi nr 44 i 3 km od drogi ekspresowej numer 1, która stanowi jednocześnie Wschodnią Obwodnicę Górnego Śląska. Położenie parku magazynowego w Tychach gwarantuje także szybki dostęp do autostrady A4 – węzeł drogowy „Mysłowice-Brzęczkowice” łączący A4 i S1 w odległości ok 20 km (ok 15 min. jazdy samochodem). Dzięki dostępowi do autostrady A4 najemcy parku magazynowego Segro Industrial Park Tychy 2 mogą sprawnie dystrybuować swoje produkty w kierunku wschodnim i zachodnim.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w województwie śląskim zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Segro Industrial Park Tychy 2 Segro Industrial Park Tychy 2 Segro Industrial Park Tychy 2

Piotr Wojnarowicz

Opiekun obiektu - Consultant

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
    Podobne oferty

    Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.