Magazyn do wynajęcia w Gdańsku

Powierzchnie magazynowe usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przy węźle „Lotnisko” drogi ekspresowej S6. Hale magazynowe do wynajęcia położone są w odległości ok 13 km od centrum Gdańska i ok 25 km od centrum Gdyni.

Maksymalna powierzchnia:

3 300 m2

Minimalny okres najmu:

24 miesięcy

Minimalna powierzchnia:

1 300 m2

Magazyn do wynajęcia Magazyn do wynajęcia w Gdańsku

Kompleks hal magazynowych do wynajęcia w Gdańsku
Kompleks magazynów do wynajęcia w Gdańsku przy ul. Budowlanych (okolice ul. Bysewskiej, Nowatorów, Maszynowej) oferuje zróżnicowane metraże magazynów pod różnego rodzaju towary i działalności. Deweloper oferuje możliwość dostosowania powierzchni magazynowej pod potrzeby klientów, a także elastyczne warunki najmu.

Powierzchnie magazynowe usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przy węźle „Lotnisko” drogi ekspresowej S6 biegnącej z Pruszcza Gdańskiego do Gdyni. Tym samym kompleks magazynów do wynajęcia przy ul. Budowlanych jest doskonale skomunikowany z drogą S7 będącą obwodnicą Trójmiasta a także z autostradą A1 (E75) łączącą Gdańsk z Łodzią. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej (S6, S7 i trasie im. Majora Henryka Sucharskiego) dojazd z magazynów przy ul. Budowlanych do Portu w Gdańsku zajmuje ok 20 min. Hale magazynowe do wynajęcia położone są w odległości ok 13 km od centrum Gdańska i ok 25 km od centrum Gdyni.

Oferta powierzchni magazynowych w Gdańsku skierowana jest do firm, dla których strategiczne znaczenie ma rozwój transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego. Ponadto, autostrada A1 zapewniająca sprawne i szybkie połączenie z Toruniem i Łodzią, sprawia, że najemcy obecni w parkach magazynowych w Gdańsku mogą sprawnie dystrybuować swoje towary na terenie Polski Centralnej.

Powierzchnie magazynowe w Gdańsku z racji swojego położenia na przecięciu dwóch transeuropejskich korytarzy transportowych: Sankt Petersburg – Ryga – Kaliningrad – Gdańsk – Szczecin – Lübeck oraz Gdynia – Katowice – Zilina są również odpowiednią propozycją dla najemców działających na międzynarodowym rynku.

W celu uzyskania pełnej oferty magazynów do wynajęcia w Gdańsku/Gdyni i okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi agenci przygotują Państwu kompleksową ofertę powierzchni magazynowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze usługi są dla najemców bezpłatne, naszą prowizje pokrywa jedynie właściciel wynajmowanego obiektu magazynowego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą tel. 22 100 52 52

Zalety Magazyn do wynajęcia w Gdańsku

 • Brama z poziomu zero
 • Naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe
 • Nośność posadzki - 3
 • Oświetlenie LED
 • Parking dla pracowników i gości
 • Plac manewrowy
 • Standard budynku - Klasa B
 • Wysokość składowania - 8.5

Jacek Dobrowolski

Opiekun obiektu - Consultant

Nie masz czasu szukać?
Zostaw kontakt do siebie
  Podobne oferty

  Strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Polityka prywatności.